800m Run: Girls - Jadyn Jshinsky (Park 3rd) 3:35; Kylie Kunick (Garfield 4th) 3:13; Boys - Trevin Smerchek (Park 3rd) 3:11; Levi Hanson (Garfield 4th) 3:06.

600m Run: Girls - Sophia Henricksen (Merryman 3rd) 2:32; Peyton Vanpool (Merryman 4th) 2:35; Boys - Connor Eastman (Merryman 3rd) 2:24; Jake Farley (Garfield 4th) 2:18.

50m Dash: Girls - Sophia Henricksen (Merryman 3rd) 8.7; Hannah Siedlecki (Merryman 4th) 8.82; Boys - Connor Eastman (Merryman 3rd) 8.13; Jace Dantine (Park 4th) 8.13.

60m Dash: Girs - Leila Padulo (Park 3rd) 10.76; Aysha McPherson (Park 4th) 11.22; Boys - Caleb Felch (Park 3rd) 10.58; Wyatt Liebman (Park 4th) 10.50.

70m Dash: Girls - Nova Armbruster (Park 3rd) 12.19; Faith Clark (Garfield 4th) 12.32; Boys - Loghan Goldsmith (Park 3rd) 12.47; Wyatt Stauss (Garfield 4th) 12.40.

80m Dash: Girls - Sophia Baron (Park 3rd) 13.87; Bristel Cook (Park 4th) 14.21; Boys - Lucas Klatt (Garfield 3rd) 13.94; Jude Kaufman (Park 4th) 13.26.

90m Dash: Girls - Sophia Holguin (Garfield 3rd) 16.88; McKenzie Casperson (Garfield 4th) 15.18; Boys - Anthony Stacey (Merryman 3rd) 15.82; Tre Brunette (Park 4th) 15.03.

100m Dash: Girls - Raeleigh Hofherr (Garfield 3rd) 18.59; Kylie Kunick (Garfield 4th) 16.41; Boys - Collin Campbell (Garfield 3rd) 16.21; Jared Furst (Park 4th) 16.49.

200m Dash: Girls - Mariah Heil (Garfield 3rd) 40.39; Jaylin Gerloff (Park 4th) 36.31; Boys - Callen Wickstrom (Park 3rd) 37.69; Charles Bird (Garfield 4th) 34.87.

400m Dash: Girls - Khloe Bunton (Park 3rd) 1:39; Bailey Krouth (Park 4th) 1:24; Boys - Landen Englund (Merryman 3rd) 1:31; Lincoln Borhts (Garfield 4th) 1:19.

High Jump: Girls - Erica Peterson (Garfield 3rd) 3’2”; Jaylin Gerloff (Park 4th) Peyton Vanpool (Merryman 4th) 3’4”; Boys - Trevin Smerchek (Park 3rd) 3’7”; Carter LaCombe (Park 4th) 3’10”.

Shot Put: Girls - Sophia Baron (Park 3rd) 15’9”; Ashlyn Hill (Merryman 4th) 15’9”; Boys - Tucker Powers (Merryman 3rd) 14’1”; Zach Wingers (Park 4th) 17’5”.

Softball Throw: Girls - Brynn Coaklen (Garfield 3rd) 79’; Peyton Vanpool (Merryman 4th) 90’; Boys - Jake Baldwin (Park 3rd) 101’; Braydon Potack (Park 4th) 122’.

Running Long Jump: Girls - Jadyn Jashinsky (Park 3rd) 8’6”; Bailey Krouth (Park 4th) 7’7”; Boys - Connor Eastman (Merryman 3rd) 9’9”; Mason Floriano (Park 4th) 10’2”.

Standing Long Jump: Girls - Nict-Ha Espinosa (Park 3rd) 5’2”; Anna Marzahl (Merryman 4th) 4’9”; Hayden Pechaceck (Merryman 3rd) 6’5”; Bryce Blomberg (Garfield 4th) 6’5”.

Football Throw: Boys - Carson Mentch (Merryman 3rd) 75’; Cayden Prevost (Merryman 4th) 69’.

Leap Frog: Abbie Duncan (Garfield 3rd) 4’8”; Hannah Sidlecki (Merryman 4th) 6’5”.

Frisbee Relay: 3rd - Merryman: Daphne Wellner, Blake Brooks, Addison Vargas, Jacob McGowan; 4th - Merryman: Arianne Wickman, Jude Herbst, Isabella Allen, Gavin Kostelecky.

400m Relay B: 3rd - Park 1:20: Leila Padula, Emmett Schaetz, Scarlett Wilch, Mason Henry; 4th - Garfield, 1:47: Kaelyn Klatt, Cade Campbell; Megan Loveless, Yuraj Arora.

 400m Relay A: 3rd - Park 1:17: Sophia Baron, Keegan Lindquist, Brianna Bretl, Jordan Rashid; 4th - Garfield 1:09: Makenzie Casperson, Sawyer Walters, Dannica Deuroin, Jake Farley.