Bark River-Harris High School

Third Quarter Honor Roll

“All A” Honor Roll

Grade 12: Erin Aderman, Jackson Bower, Colton Brunette, Shantelle Cmejla, Hailee Demers, Christy Fitzgerald, Dylan Hardy, Evan Johnson, Tatiana LaFave, Zechariah LaPalm, Raquel Leisner, Wyatt Massie, Eden Oswald, Cierra Ouradnik, Cameron Peterson, Devin Racicot, William Schmitt, Lilian Stenberg and Felicity Viau

Grade 11: Riley Arndt, Hailey Boucher, Talia Halfaday, Brylea Johnson, Brianna Kleikamp, Lauren Kwarciany, Makena Lockwood, Grace Peterson, Luke Rivard and Jessica Welch

Grade 10: Selena Britton, Morgan Cappaert, Maxwell Hall, Isaac Ives, Wendy Leisner, Alyssia Mosse, Esther Oswald, Tyler Racicot, Molly Reynolds, Allison Richer, Max Shiverski and Carter Zawacki

Grade 9: Mason Bower, Amanda Burton, Shayla Cmejla, Olivia Erickson, Aspen Fredrick, Tressa Ives, Micah LaPalm, Anna LeBoeuf, Trevor Lippens, Petrina Martin, Alaska Peterson, Destini Siewert, Alexis Stenberg, Graci Varoni, Katie Viau, Jacob Wandahsega and Cara Zawacki

“A-B” Honor Roll

Grade 12: Kaitlyn Cortinas, Hunter Debelak, Taylor Erickson, Zandria Kell, Darren Labre, Maggie Martin, Madelyn Mosher, Savannah Stein, Destiny Stenberg, Eric Viau and Ashleigh White

Grade 11: Riley Bray, Bonnie Cortinas, Sierra Debelak, Nikole Keech, Alicia Kern, Madelyn Mayers, Kelly Messersmith, Adam Rose and Quinton Timler

Grade 10: Keaton Bartoszek, Alexis Berg, Trevor Demers, Abbie Flagstadt, Lillian Guenette, Nicholas Javurek, Talia LaFave, Nicholas Lehouillier, Dylon Lippens, Johnathon Robinette, Jasmine Shaver, Blake Stenberg and Aricin Werland

Grade 9: Ciarra Barinotti, Isabella Cretens, Logan Getzloff, Anna Hilberg, Emily Jorasz, Andon Metzer, Preston Monson, Ashley Neuens, Elsa Paarni, Hannah Tuyls, Claire Van Ginhoven and Abigail VanEnkevort

 

Bark River-Harris Middle School

Third Quarter Honor Roll

“All A” Honor Roll

Grade 8: Josiah Javurek, Amelia Koch, Kassey Labadie, Kassidy Labay, Caroline Mileski, Joshua Riley, Emily Robinette, Cole Shepard, Luke Shiverski and Jace Weissert

Grade 7: Christina Bower, Kendra Dittrich, Aubre Erickson, Aubrey Gagnon, Adrianna Getzloff, Ava Getzloff, Mya Gomez, Charlie Guenette, Mckenzie Hoffmeyer, Abbie Ingersoll, Ethan Ives, Faith Javurek, Charlie O’Connor, Julia Olson, Konnie Ortega, Emmanuel Oswald, Evan Poitevint, Melody Racicot, Benjamin Shiverski, Laura Trombley, Emily Van Ginhoven and Gabiel Viau

“A-B” Honor Roll

Grade 8: Ava Arndt, Ashleigh Davis, Kavin Fredrick, Ashlynn Gustafson, Sarah Kwarciany, Carley Varoni and Emma Wise

Grade 7: Zowie Bozzo, Zailey Cortez, Braelyn Derouin, Kaine Eichhorn, Noah Gagne, Colton Getzloff, Jake Konkel, Steven Kwarciany, Abigail Martin, Ava McDonough, Jared Reynolds, Adrian Rhode, Tiffany Roll, Joshua Rose, Noah Sanchez, Jocelyne VanDrese and Lauren Zawada