Bark River-Harris Junior/Senior High School

Fourth Quarter Honor Roll

Highest honors

Grade 12: Helen Battogtokh, Aimee Emmons, Jeremy Getzloff, Samuel Hall, Heather Kobasic, Julia Kobasic, Mason Korhonen, Kaitlin Krouth, Jaelin Lockwood, Cheridan Peterson, Megan Robinette, Benjamin Schultz, Kurtis Shiverski, Bradley Vandermissen and Rebecca Wagner

Grade 11: Erin Aderman, Jackson Bower, Shantelle Cmejla, Hunter Debelak, Dylan Hardy, Darren Labre, Zechariah LaPalm, Raquel Leisner, Eden Oswald, Cierra Ouradnik, Cameron Peterson, William Schmitt, Lilian Stenberg and Felicity Viau

Grade 10: Hailey Boucher, Sierra Debelak, Brianna Kleikamp, Lauren Kwarciany, Makena Lockwood, Kelly Messersmith, Grace Peterson, Luke Rivard, Quinton Timler and Jessica Welch

Grade 9: Alexis Berg, Selena Britton, Maxwell Hall, Isaac Ives, Nicholas Javurek, Esther Oswald, Tyler Racicot, Molly Reynolds, Allison Richer, Max Shiverski and Carter Zawacki

Grade 8: Ciara Barinotti, Mason Bower, Amanda Burton, Shayla Cmejla, Aspen Fredrick, Logan Getzloff, Tressa Ives, Preston Monson, Alaska Peterson, Allison Schultz, Kamaro Shubert, Alexis Stenberg, Abigail VanEnkevort, Graci Varoni, Katie Viau and Cara Zawacki

Grade 7: Karia Asselin, Kavin Fredrick, Josiah Javurek, Amelia Koch, Sarah Kwarciany, Kassey Labadie, Kassidy Labay, Caroline Mileski, Emily Robinette, Cole Shepard, Luke Shiverski and Jace Weisert

High honors

Grade 12: Ryan Arndt, Alyssa Ault, Jacob Biehn, Olivia Clement, Cody Deming, Marion Fitzgerald, Jacob Gartland, Bryson Groos, Michael Hall, Faith Jorasz, Calvin Sommers and Haley Westlund

Grade 11: Nathaniel Demers, Taylor Erickson, Christy Fitzgerald, Evan Johnson, Tatiana LaFave, Wyatt Massie, Madalynn Mosher, Devin Racicot, Savannah Stein, Broc Stenberg, Destiny Stenberg, Eric Viau and Ashleigh White

Grade 10: Riley Arndt, Bonnie Cortinas, Kaylee Dittrich, Morgan Franklin, Abigail Guenette, Madalyn Mayers, Laura Tirapelli and Kyle VanEnkevort

Grade 9: Keaton Bartoszek, Morgan Cappaert, Clayton Eichhorn, Abbie Flagstadt, Wendy Leisner, Dylon Lippens, Johnathan Robinette, Zachary Robinette, Jasmine Shaver, Rachael St. John, Blake Stenberg and Aricin Werland

Grade 8: Olivia Erickson, Camden Gustafson, Anna Hilberg, Micah LaPalm, Anna LeBoeuf, Trevor Lippens, Petrina Martin, Ashley Neuens, Dominique Ortega, Elsa Paarni, Kimberly Royster, Destini Siewert, Hannah Tuyls and Claire Van Ginhoven

Grade 7: Ava Arndt, Jaden Bridges, Dylan Campbell, Ashleigh Davis, Ashlynn Gustafson, Isaiah LaPalm and Whitney Massie